Masaż

Masaż Tkanek Głębokich

Masaż tkanek głębokich to technika polegająca na stymulacji mięśniowo powięziowej. Odpowiednio dobrane techniki pobudzają receptory odpowiedzialne za neurologiczny odruch rozluźniający napięte mięśnie w masowanej okolicy. Ponadto uzyskujemy również odpowiednie napięcie powięziowe.

Masaż ten poprawia kondycję powięzi, która zapewnia mięśniom odpowiedni ślizg a to gwarantuje prawidłowe ich funkcjonowanie.

Masaż ten szczególnie zalecany jest, gdy ból i ograniczenie ruchomości jest bardzo intensywne i skoncentrowane w jednym miejscu.

Masaż Klasyczny Leczniczy

Masaż klasyczny funkcjonuje w europie od kilku wieków, jego techniki jednak ewoluują wraz z najnowszymi odkryciami i nauką o człowieku. Dzięki tak długiej tradycji oraz wiedzy, którą posiadamy na chwilę obecną dostajemy znakomite techniki masażu, które są idealnym narzędziem wpływającym na poprawę komfortu życia na wielu jego płaszczyznach.

Masaż klasyczny wpływa korzystnie na mięśnie, ruchomość stawów, poprawia krążenie krwi i limfy, wpływa korzystnie na narządy wewnętrzne, przyśpiesza metabolizm, wpływa korzystnie na kondycję skóry. To również bezcenne doświadczenie dla psychiki człowieka.

Masaż Gorącymi Kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi jest niesamowitym przeżyciem metafizycznym.

To forma masażu skierowana do koneserów dobrego samopoczucia i relaksu.

Idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej osoby cierpiącej na przepracowanie i pośpiech.

Kojące ciepło rozgrzanych kamieni wnika głęboko w mięśnie przynosząc im rozluźnienie.

Drenaż Limfatyczny

Drenaż limfatyczny to zabieg poprawiający krążenie krwi oraz limfy. Wykonujemy go przy pomocy urządzenia do masażu pneumatycznego lub manualnie jeśli są przeciwwskazania do korzystania z urządzenia.

Ten masaż jest dla wszystkich, którzy mają obrzęki, zimne stopy, usunięte węzły chłonne i wszelkie inne problemy natury krążeniowej.

Masaż Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest bardzo podobny do masażu klasycznego. Różnią się one przede wszystkim jedną główną cechą: masaż klasyczny leczniczy nie zawsze bywa relaksacyjny w trakcie masażu.

W masażu reksacyjnym oliwki jest więcej, ruchy są płynniejsze, przeważają techniki delikatnego głaskania, rozcierania i ugniatania.

Masaż ten jest harmonijny i płynny. To doskonały pomysł na zwieńczenie ciężkiego dnia w pracy. Chwila zapomnienia dosłownie dla każdego.